Home / Yatak Odası Asma Tavan Modelleri / Yatak Odası Asmatavan Modelleri 2019

Yatak Odası Asmatavan Modelleri 2019

2019 yılının eşsiz ve vazgeçilmez asma tavan modellerinden biri de Yatak Odası Asma Tavan Modelleridir. Sürekli yenilenen ve güzelleşen modelleriyle mersin asma tavan firması sizlerin gözdesi haline gelmiştir. Birbirinden kaliteli ve güzel tavan çalışmalarının yanı sıra sizlerin hayallerindeki eşsiz ve benzersiz çalışmaları da yapmaktayız. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.
Yatak Odası Asmatavan Modeli
Yukarıda yer alan Asmatavan Yatak Odası modelimiz, duvar ve tavanlar bir bütün olarak düşünülmüştür. Tavanda yapılan yarım ay şeklinde yuvarlak ve üzerinde 10 cm alta inecek şekilde dizayn edilmiş bir çalışma. 20 cm altta yarım yuvarlak ve yanlarda yarım ay şeklinde çalışmalar yapıldı. Tavanımızda yarı çapı r 30 cm olarak bir yuvarlak ayarlandı. İçine gizli ışık led alanı yapıldı. Tavanı ortalayacak şekilde bir avize yerleştirildi. Son olarak da tavan yanlara 4 adet spot yerleştirildi.Duvarlar 3 katman olacak şekilde 15,20 ve 25 cm asmatavan katmanlarıyla desenler verildi. Led yerleri hazırlandı.Asma tavan ve duvarların boyaları yenilendi. Duvar gağıtları tekrardan yapıldı ve odamızın son hali.

Asma Tavan Kırmızı Kalp Modeli

Asmatavan Kalp Modeli
Asmatavan Kalp Modeli, tavan tamamen alçıpan ile kaplanır ve kalp çalışması yapılır. Oldukça gösterişli ve göz kamaştıran bir projedir. Tamamen doğal ve yatak odasına uygun geliştirilebilir bir çalışmadır. Tavanda büyük kalp ve duvardaki yatak başına gelen küçük bir kalp. Birbirine tamamen simetrik şekilde yapılmıştır. Tavanda Bulunan Asmatavan Kalip Modelimiz, Led yerleri hazırlanmış ve spot çalışması da uygulanmıştır. Tavan kırmızı renge boyanmış ve led gün ışığı seçilmiştir. Duvarda ve yatak başında bulunan küçük kalbimiz, içi kırmızı ve ledler gün ışığı seçilmiştir. Bu kalbin içine özel resimlerinizi de ekleyebilirsiniz.

Oval Çalışma Asmatavan Yatak Odası

Yatak Odası asmatavan Modelleri

Tavanda Asma tavan ile yapılan bir yarım yuvarlak ve onu takip eden ve tavandan zemine inen dalga çalışması. Duvarlarda bütünü bozmayacak şekilde tavandan zemine inen geniş ve hoş görünen dalga çalışmaları yapılmıştır. Tamamıyla bir bütün olarak çalıştığımız  Yatak Odası Asma Tavan Modelimiz, led ve spot içermektedir. Tavanda bulunan yuvarlağın içine parlak kırmızı jelatin eklenmiştir. Yatağa uzandığınızda tavanda bulunan jelatin sayesinde tamamen kendinizi görmektesiniz. Olduğu gibi yatak görüntüsü tavana yansımaktadır. Jelatin yerine Ayna da kullanabilirsiniz. Asma Tavan alçıpan boya renkleri kırık beyaz ve Mat Kırmızı olarak seçilmiştir. Duvarlara Kırmızı ve ışıkta parlayan özel duvar kağıdı uygulanmıştır.

Tavan Ayna Asmatavan Yatak Odası Çalışmamız. 

yatak odası asmatavan modelleri

Manhattan Towers’a yaptığımız özel bir yatak odası çalışmamızdır. Asma Tavan Çalışmasına başlanmadan önce Balkon Tarafına Alçıpan Asmatavan İle gizli bir oda yaptık ve spor alanı olarak değerlendirilecek. Balkona açılan kapı tamamen duvar içine girmektedir. İki tarafta da kapı kötü kirlilik görüntüsü vermemektedir. Odanın orta merkezini ayarladıktan sonra yarı çapı 3 metre olan bir yuvarlak ile projemize başladık. Yuvarlak uçlarının sivrileştiği yerden başladık projemize. Tamamı büyük titizlikle ve ince ayrıntılar göz önünde bulundurularak yapıldı. Tamamen hesaplı ve projeli çalışıldı. Tavanda 5 metre kare bazında bir yuvarlak aynamız mevcuttur. Olduğu gibi yatağı yansıtmaktadır. Tavanda Led ve spot çalışması uygulanmıştır. Duvarlara Osmanlı Motifi Özel Parlak duvar kağıdı uygulanmıştır. Led ve Spotlar yandığında Osmanlı Deselnleri parlamakta ve canlı bir görünüm sergilemektedir.

asmatavan yatak odası
Yukarıda Gördüğünüz gibi led ve spotları yaktık. Duvarlarımızda bulunan kağıtlarımız ışık yansıdığı anda parlamaya ve canlanmaya başladı. Bu ufak ayrıntı odanın ışık ortamını daha fazla aydınlatacağı anlamına gelmektedir. Yani Dekorasyon sadece bir çalışma yapmakla bitmiyor. Her şeyi bir bütün olarak ayarlamak ve maliyeti oldukça düşürmektir.Duvarlarda Kapıların kötü görüntü ve göze batmaması için gizli ışıklı dalga çalışmaları yapılarak, oldukça hoş bir görüntü verilmiştir.

Yatak Odası Asmatavan Modeli

yatak odası asmatavan modeli

Oldukça sade ve şık duran modelimiz, yatağın uzunluğu göz önünde bulunduralak yapılmıştır.Tavan ve duvar birleşiminde oval detaylar yapılarak göz alıcı bir proje haline gelmiştir. Tavanda 3 adet spot ve dış tarafa yansıyacak şekilde led çalışması yapılmıştır.

Daha Fazla Model İçin https://mersinasmatavan.com/asma-tavan-modelleri sayfasını ziyaret et.

 

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir