Home / Asma Tavan Modelleri / Taşyünü asma tavan

Taşyünü asma tavan

Taşyünü asma tavan

Taşyunu Ustası. Taşyünü Asma Tavan Nasıl Yapılır. Taşyunu Asma Tavan Paneli ve Taşyünü asma tavan koçtaş gibi gelen sorularınıza yanıt vereceğiz

Asma Tavan Türünden biri de Taşyünü Asma Tavan. Oldukça Kullanışlı ve hoş görünmektedir. Tavanlarımızdaki kirli görüntüyü yok etmeye yaramaktadır. Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı için bire bir bir malzemedir.
Taşyunu Asma Tavan Modelleri
Plastik Taşyünü
Karopan Taşyuni
Akustik Taşyuni
Metal Taşyuni

 • Plastik Taşyünü
  Genelde su ve nem oranının fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. 0.60×0.60 ebatında ve tamamen plastik malzemeden yapılmaktadır. Islandığında herhangi birşey olmaz. Banyolarda, wc lerde ve sauna gibi alanlarda kullanılmaktadır. Isıdan ve sudan asla etkilenmez.
  plastik pvc taşyuni
  Kapalı Havuz tavanlarında ve kapalı otoparklarda sıkça kullanılmaktadır. Oldukça çeşiti mevcuttur. Desen olarak özel baskılar da yapılmaktadır. Gökyüzü deseni oldukça şık ve kullanışlı bir desendir.
  plastik taşyunüAsma Tavan Modellerinin arasında kullanabileceğimiz Plastik Pvc Taşyünü modelleri de bulunmaktadır. Müdahale gerektiren alanlarda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Gider borusu ve elektrik kabloların olduğu alanlarda kullanmanız, arıza anında direk müdahale etmenizde yardımcı olacaktır. Herhangi bir kırma dökme olmadan müdahale edebilirsiniz.
  taşyunü plastik modelleri
 • Karopan Taşyünü
  Alçıdan yapılan Karopan Taşyünü belli bir yere kadar suya ve neme dayanıklıdır. Ebat olarak 0.60×0.60 ebatındadır. Oldukça kullanışlı bir malzemedir. Genelde hastane, okul ve alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır.
  karopan taşyünü modelleriTavandaki bütün kötü görüntüyü yok etmektedir. Herhangi bir arızada rahatlıkla müdahale edebilirsiniz. Oldukça kullanışlıdır.
  karopan asma tavan
  Okul ve hastanelerin vazgeçilmez bir Asma Tavan çözümüdür. Her alana uygulanabilmektedir. Düz beyaz ve desen modelleri mevcuttur. Üzeri boyana bilme özelliğine de sahiptir.
 • Akustik Taşyünü
  Sesin yankı yapmaması için kullanılmaktadır. Taşyuni desen olarak ortda bulunan oval delikler ile farklılık göstermektedir. Genellikle sinema salonları ve toplantı salonlarında kullanılmaktadır.akustik taşyünüSes yankı yapmasına %100 etkilidir. Özel malzemeden yapılmaktadır. Fiyat Olarak biraz yüksektir karopan taşyünü fiyatına göre.
 • Metal Taşyünü
  Adı üzerinde tamamen metalden yapılmaktadır. Karopan taşyünü çıkmadan önce kullanılmaktaydı. Şu an hastane ve bankalarda kullanılmaktadır. Islak ve nem olan alanlar için de bire birdir. Isıdan sudan etiklenmez ve pas tutmaz.

  metal taşyünü metal taşyünü

  Hayatınızı Kolaylaştıracak Dekorasyon Fikirleri
  https://mersinasmatavan.com/ev-dekorasyonu  Tıkla

   

About admin

Check Also

asma tavan kelebek modeli

Asmatavan Kelebek Modeli

Asma Tavan Kelebek Modeli  Asma Tavan Modelleri her geçen gün artmakta ve yenilenmektedir. Sürekli farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara