Home / Dekorasyon Fikirleri / mutfak dolabı modelleri 2019

mutfak dolabı modelleri 2019

2019 mutfak dolabı modelleri
[the_ad_placement id=”icerik”] Evlerimizin vazgeçilmez yeri Mutfak bayanların günün neredeyse tüm zamanını geçirdiği alan diyebiliriz. Yemeklerimizin ve mutluluğun piştiği sıcak evlerimizin bereketinin aktığı yerdir mutfaklarımız. Bu kadar değerli yere elbette özen göstermek gerekmektedir. Mutfaklarımıza öyle dolaplar yaptırmalıyız ki ihtiyaçlarımızı karşılaması gerekmektedir.

mutfak dolabı modelleri
mutfak dolabı modelleri

Dolaplarımızı yaptırmadan önce kullanmak istediğimiz orta alan ölçüsünü almamız gerekmektedir. Geniş ve ferah bir mutfakta yemek yapmak ve yemek yemek zefkli olacaktır. Mutfak dolabımızın kaç raflı ve kaç gözlü olacağına karar vermemiz gerekmektedir. Mümkün oldukça sudan etkilenmeyecek malzemeden yaptırmamız gerekir. Mutfak dolapları aşırı suya maruz kaldıktan sonra şişme ve çürüme meydana gelmektedir. Bunu önlemenin en kolayı yolu dezgah arasını seramik ve ya kırılmaz cam ile kapatmaktır. planlı çizilerek yapılan bir mutfak dolabı oldukça şık durur.

mutfak dolapları
mutfak dolapları

Dolabımızın rengine karar vermeden önce mutfağımızın tavan ve duvar rengini göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Duvar rengi açık ton ise siz biraz kapalı bir renk modeli ile mutfağınızı göze hoş gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Dolabın kapakları mümkün oldukça yaylı sistem olasına özen gösterin.

Mutfak dolabı yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

 • Mümkün oldukça alandan faydalanmaya çalışmalıyız. Boşa giden alan mutfağımızın küçülmesine ve bizim de ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılamayacağı anlamına gelir. Mümkün oldukça mutfağınızda alandan faydalanmaya çalışın.
 • Dar alanlara gizli bölmeler yaparak alandan faydalanmaya çalışın.
  Mutfak Gizli alan çözümleri
 • Mümkün oldukça göze hoş görünen tasarımlar yerine kullanışlı çözümler üretin. Oldukça pratik ve estetik olmasına dikkat edin.
 • Mutfağınızın enine ve boyuna göre ölçü alarak tam alandan faydalanmış olursunuz. Bu da sizin için oldukça kullanışlı bir dolabın ortaya çıkmasına sebep olur. Mutfak dolapların tamamı düzgün proje ve çizimler ile doğru bir orantıda dır.
 • Yemek masası için oldukça geniş bir alan bırakmaya özen gösterin. Yemek yiyenlerin sıkışıp rahatız olmamalarına özen gösterin.
  mutfak modelleri
 • Mutfağınızda aydınlatmalarınızı yaptırıken gözünüzü yormayacak gün ışıkları seçmenizi öneririm. Dolabınızın hapalı kısımlarını sensörlü let ve spotlar ile canlandırabilirsiniz. Açtığınızda ışık yanacaktır.

Mutfak Dolabı Modelleri
Birbirinden kaliteli Mutfak Dolabı modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Mutfk dekorasyonu ve Dolabı hakkında sormak istediklerinizi yorum olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağız.
mutfak dolap rafları
Mümkün Oldukça Mutfağınızda raf kullanmaya özen gösterin.

About admin

Check Also

villa dizayn

İnanılmaz Güzel Evler

Var Olduğuna İnanamayacağınız evler Hayallerimizin ötesinde ve var olduğuna inanamayacağımız huzur veren evler. Konuyu okurken …

3 comments

 1. Uzun zamandır mutfağımı yenilemek istiyordum ama çok küçük olduğu için nasıl yapacağıma karar veremiyordum.Yazınız sayesinde aklıma güzel fikirler geldi.Teşekkür ederim.

 2. Hepsi birbirinden güzel. Benim tercihim ada mutfak olanı. Birde bizim müteahhitler evlerin mutfaklarını biraz< daha geniş tutsalar harika olucak.

 3. Yalnız insanın bu mutfakları gördükten sonra ister istemez kendi mutfağıyla yaptığı kıyas. Sonucu üzücü olsa da bu tarz farklı paylaşımları görmek çok hoş emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara