Home / Asma Tavan Modelleri / Mersin Asmatavan ve Dekorasyon

Mersin Asmatavan ve Dekorasyon

Mersin Asmatavan ve Dekorasyon şirketi olarak, 2002 yılında Mersin Yenişehir‘de inşaat sektörlerinde faaliyet göstererek bu yolculuğa başladık. Gençliğin verdiği heves ve teknolojiyi de işlerimize katarak ilerlerken, rakiplerimiz tek tek bizi izlemeye başladı. İlk başladığımızda ciddiye alınmayan firmamız, kısa bir süre sonra sektörde liderliğini göstererek ön plana çıktı. Yaptığımız Asma tavan Modelleri zamanla internet ortamında ve farklı dekorasyon firmaların gerek web sitelerinde gerek sosyalmedya hesaplarında paylaşılmaya başlandı. Yapılanın emek hırsızlığı olduğunu bildikleri halde yapılan projelerimizin paylaşılması ilk başlarda bizi üzmüş olsa da sonradan o paylaşımların bize avantaj sağladığının farkına vardık.

Paylaşılan projelerimizi müşterilerine ‘ biz yaptık ve yapıyoruz ‘ diyerek iş bağlayan dekorasyon firmaları, projelerimizin bırakın aynısını benzerini yapamaz oldular ve işin içinden çıkamaz oldular. Yaptığımız ve paylaştığımız tüm projelerimizin üzerine web site adresimizi ve iletişim numaralarımızı yazmaktayız. Bu şekilde yarım kalan projeler ve ya beğenilmeyen çalışmalar netice sonucunda bize dönüyor ve gidip en iyi şekilde teslim ediyorduk.

Şu an sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve whatsap grubumuz toplam 10.000 kişilik bir aileye ulaşmış olduk. Ücretsiz olarak keşifler gerçekleştirip dekorasyon hakkında siz değerli müşterilerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz. İstediğinizi değil en güzelini yapacak şekilde çalışıyoruz. Bir evin içine ne gerekiyorsa ve ne yakışıyorsa onu gerçekleştiriyoruz.

Asmatavan Modelleri için Tıklayın https://mersinasmatavan.com/asmatavan-modelleri

Asmatavan Kalp Modeli

Yılların verdiği iş tecrübesi ve bilgi birikimimizle, anahtar teslim işler alıp yapmaya başladık. Yıllarca hizmet yaptık ve önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti oldu. Dekorasyon, tadilat ve ya arayıp bilgi alan hemen herkes bir yakınına bizi tavsiye etti ve onlara buradan sizin aracılığınızla tekrardan teşekkür ederim. İşimizi bitirdik gidiyoruz anlayışıyla hiçbir zaman çalışmadık. Müşterilerimiz daima arar ve ya whatsaptan dekorasyon ile ilgili ne sorarsalar gerek anlatıyoruz gerekse gidip uygulamasını yapıyoruz.

Biz Kimiz ?

Dekorasyon sektöründe bir lider marka haline gelen, tercih edilen ve tavsiye edilen bir Dekorasyon ve Tadilar şirketiyiz. Yaşam alanlarını yeniliyoruz. Hayal ettiğiniz evi ve mekanın dekorasyonunu en iyi şekilde ve son sistem teknoloji makinalarıyla gerçekleştiriyoruz. Sizinle birlikte hareket edip en güzelini ve en iyisini gerçekleştirene kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz ve bitirdiğimiz projeleri sizlere gösteriyoruz. Aynısını ve ya bir benzerini isterseniz uygulamaya başlıyoruz. Farklı bir çalışma isterseniz önce çizim ile bitirip gösteriyoruz. Sonra da uygulamasını yapıyoruz. Yaşam alanlarınızı en kısa sürede tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Yatak Odası Asmatavan

Biz Neredeyiz?

Mersin ve çevresinde, bir telefon kadar uzağınızdayız aslında. Nerede olursanız olun, telefon, whatsap ve ya mail yolu ile bize ulaşıp dekorasyon hakkında neye ihtiyacınız var ise sorabilirsiniz. En iyi şekilde ve en faydalı şekilde bilgi alacağınıza emin olabilirsiniz.

tel: 0850 303 86 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir