Home / Dekorasyon Fikirleri / İnanılmaz Güzel Evler

İnanılmaz Güzel Evler

Var Olduğuna İnanamayacağınız evler
Hayallerimizin ötesinde ve var olduğuna inanamayacağımız huzur veren evler. Konuyu okurken beğendiğiniz ev sizin olma dileğiyle başlamak istiyorum.
Şöyle şehirden 15 ve ya 20 km uzakta yemyeşil bir alanda sadece size ait bir ev hayal edin. Yakınında bir dere ve sürekli akıyor. Boş zamanınızda oraya gidip balık yakaladığınızı hayal edin. Böyle bir şey imkansız dediğinizi duyar gibiyim. Bu kadar da karamsar  olmayın. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Şimdiden birikim yapmaya başlayın.
İşte hayallerimizin ötesinde mükemmel evler.
villa dizayn
[the_ad_placement id=”icerik”]

Ormanın ortasında düz bir arazi üzerine yapılan mükemmel ötesi huzur veren bir ev. Bunun maliteyini düşürmek için 2 konteyner birleştirerek de böyle bir ev görüntüsü elde edebilirsiniz.Ev yapımına başlanmadan önce minimum 50 cm toprak kazılarak demir döşemesi ve beton saha çalışması yapıldıktan sonra ev için çalışmalar başlar. Zeminden biraz yüksekte olmasının sebebi yağmur sularının eve zarar vermemesidir.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Dekorasyon Fikirleri
https://mersinasmatavan.com/ev-dekorasyonu  Tıkla

2019 model villalar

Evinizin arka bahçesinin böyle bir manzaraya sahip olduğunu düşünsenize. Bol oksijen ve spor yapabileceğiniz bir yer. Çocuklarınızla rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz, mangal yapabileceğiniz eşsiz bir yer.
villa tasarımı

Sahile sıfır konumda bir arazi üzerine yapılmış mimari bir yapı. Var olduğuna inanamayacağımız bu ev herkesin hayal ettiği ve yaşamak istediği bir plana sahiptir. Oldukça sade ve şık duran bu yapı, maliyet olarak uygun olsa da konumu bakımından baya yüksek bir fiyat tutmaktadır.
deniz villa

Salon manzaranızın böyle olduğunu düşünsenize. Aç camı atla denize der gibi duruyor. Güneşin doğuşunu bu manzaradan izlemek gibisi yoktur eminim. Sabah çayınızı bu manzaraya karşı içtiğinizi hayal edin. Bu yapılar hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.

About admin

Check Also

yürüyen merdiven asansör

Merdiven Modelleri

Evlerimizin vazgeçilmezi Olan Merdivenler diğer adıyla Stairs Models bir nevi ayaklı asansör diyebiliriz. Elektrik gittiğinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara