Home / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyon Fikirleri 2019
kapı dekorasyon fikirleri

Dekorasyon Fikirleri 2019

Dekorasyon Fikirleri 2019

Yaşam Alanlarımızın vazgeçilmezi olan dekorasyon çalışmaları her geçen gün yeni fikirlerle gelişiyor. Hiç Aklımıza gelemeyecek bir Dekorasyon Fikirleri ile internet ortamından karşılaşıyoruz. Ya ben neden bunu düşünemedim diyoruz kendimize. İş işten çoktan geçmiş oluyor ve biz dekorasyonumuzu çoktan bitirmiş oluyoruz. Bunun önüne geçmek için Dekorasyon Fikirleri yazısını sizinle paylaşmak istedim. Gelin birlikte inceleyelim.
Dekorasyon siteleri
Ev Dekorasyonu ürünleri
Hayatımızı Kolaylaştıracak Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri 2019
Sürekli gelişen dekorasyon fikirleri ve modellerini takip etmekte zorluk çekiyor olabiliriz. Bu tamamen hayatımızın ve yaşam tarzımızı hızlı bir şekilde değişmesinden kaynaklanıyor. 2019 yılının başlarında hemen ortaya çıkan fikirler akıllara durgunluk veriyor.
Dekorasyon Fikirleri 2019
Yukarıda gördüğünüz resimde bulunan masa ve sandalyeler birbiriyle uyumlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Masanın altına tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük bir mutfağımız olabilir ama bunu kullanışlı hale getirmek elbette bizim elimizde.
yatak dekorasyon fikirleri
Aldığınız ev dar olabilir ama bunu kullanışlı hale getirmek bizim elimizde diyebileceğimiz bir dekorasyon fikri daha. Yatak odası oldukça dar olan bir ev ve bunu kullanışlı hale getirmek için yapılan en akıllıca çözüm diyebiliriz. Yatak dört köşeden halatlar ile bağlı. Ufak bir motor ve makara yardımıyla tek düğmeye basmanız yeterli kalıyor. Yatak tamamen tavana yapışır. Odanın boşta kalan kısmını günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz. Bu tür çözümler 1+0 daireler için bire bir diyebiliriz.
kucuk daire dekorasyon fikirleri
1+0 daireler için bir çözüm daha. Mutfak ve yatak odanızı rahatlıkla ayırabilirsiniz. Oldukça pratik ve kullanışlı bir çözümdür. Mobilyadan rahatlıkla yapılabilecek ve oldukça maliyeti uygundur. Büyük çocuk odalarınızı da 2 ye ayırarak erkek ve kız çocuk odası yapmış olursunuz.
kapı dekorasyon fikirleri
Evlerimizin vazgeçilmezi kapılarımızdır. Hiç aklınıza geldimi kapınızı böyle değerlendirmek. Yıllardır neden yapmadık dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız, yıllardır boş boş sadece açıp kapattığımız kapılarımızı böyle değerlendirebiliriz. Kimi kapımıza süs eşyalarımızı, bir diğer kapımıza kitaplarımızı koyabiliriz. Çiceklik olarak da kullanabiliriz. Aynı zamanda sizlere önerim en güzeli Mutfak kapısı. Bunu baharatlık ve aburcubur rafı olarak değerlendirmenizdir.
yatak odası fikirleri
Çocuklarımız bizim herşeyimizdir. Bu dünyada ne yaparsak onlar için diyorsanız bu çözüm tam size göre. Yatak anne ve babaya ayrılan kısımdan hemen sonra bebek için yaklaşık 40 cm bir derinlik verilerek bebeğe özel bir yatak alanı hazırlanır. Bebek ve anne babanın arasına bir engel de konulabilir. Bebek ağladığında hemen müdahale gerçekleşebilir. Mükemmel bir çözüm değilmi sizce de.

 

Daha Fazla Dekorasyon Fikirlerine  https://mersinasmatavan.com/dekorasyon-fikirleri/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

villa dizayn

İnanılmaz Güzel Evler

Var Olduğuna İnanamayacağınız evler Hayallerimizin ötesinde ve var olduğuna inanamayacağımız huzur veren evler. Konuyu okurken …

8 comments

  1. 1+0 dairelerin dekorasyon önerileri çok faydalı

  2. Asma tavanlarınız cok güzel ve dikkat çekici tek sorun keske Konya da da hizmet vermiş olsaydınız:(

  3. Merhabalar. Mutfak dekorasyonu hakkında örnek modelleriniz var mı? Bir de maliyetler konusunda bilgi verebilirsiniz?

  4. Bazen çok ucuz bir para ile çok güzel bir tasarım evinize uygulayarak kendinize farklı bir tarz ortaya çıkartabilirsiniz.

  5. Bu dekorasyon fikirleri gerçekten güzel. 2019 sanırım değişiklik yapacağım yıl olacak. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara