Home / Ev Tadilatı / Banyo Tavan Dekorasyonu

Banyo Tavan Dekorasyonu

Banyolarımız evimizin vazgeçilmezidir. İlk başta önem vermediğimiz yerlerden biri olsa da yaşamımızın vazgeçilmez yerlerinden biridir. Duş aldığımız zaman bizi rahatsız etmeyecek bir dekorasyona sahip olması gerekmektedir. Özellikle duştan sonra suyun direk durmadan gidere ulaşması gerekmektedir. Bunun iyi olabilmesi için öncelikle şep eğiminin iyi olması gerekmektedir. Gelin İyi bir banyo ve Wc nin nasıl olması gerektiğine maddeler halinde bakalım.

  1. Banyo Tavanı Nasıl Olmalı
  2. Banyo Asma Tavanı Nasıl Olmalı
  3. Banyo Boyası Nasıl Olmalı
  4. Banyo Seramikleri nasıl olmalı
  5. Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Birlikte Maddeler halinde inceleyelim.

1) Banyo Tavanı Nasıl Olmalıdır.

Banyomuzda ilk göze çarpan yerlerden biri de tavan dekorasyonudur. Önemli yerlerden biri de tavandır. Isı ve nemden dolayı tavanların yıpranması, küflenmesi, çatlaması ve dökülmesi olabilir. Bunların önüne geçmeniz için tam doğru adrestesiniz. Banyo ve wc tavanlarınızı bu tür sorunlardan kurtarıyoruz. Sizler için ideal bir banyo tavanı yapıp teslim ediyoruz. Banyonuza ve wc nize öyle bir tavan çalışması yapılmalıdır ne ısıdan ne de sudan etkilenmeyecek ve gider borusuna bir sıkıntı olduğunda anında müdahale yapılabilmesi gerekmektedir.Alttaki resimde yaptığımız bir banyo tavan çalışmasından bir örnektir.Banyonuzu Yenilemek için Hemen Arayın 0 533 519 36 57 Fiyat Alın.

banyo asma tavan
banyo asma tavan

2) Banyo Asma Tavanı Nasıl Olmalı
Yapılacak olan Asma Tavanın su,nem ve rutubetten zarar görmemesi gerekmektedir. Aynı zamanda kokuyu içöine haps etmemesi gerekmektedir. Tavan çalışması yapılmadan önce ihtiyacınız olanı önceden belirlemeniz gerekmektedir. Duvar seramikleriniz ve zemin seramikleriniz göz önünde bulundurularak bir dekorasyon yapılmalıdır. Tavana yapmanızı önerdiğimiz Taşyunu Plastik Asma tavan ürünüdür.

3) Banyo Boyası Nasıl Olmalıdır
Plastik Taşyunu yaptırmadıysanız mecburen banyo tavanınızı boyamanız gerekmektedir. Bunun için Tavan boyası kullanmanız gerekecektir. Tavan boyasının içine az miktarda 1/7 astar ekleyip karıştırmanızı öneririm. O şekilde tavanınıza boyanız yapışır kolay kolay yıpranma ve dökülme meydana gelmez.

Banyo Asma Tavan Boya
Banyo Asma Tavan Boya

Asma Tavan Modellerine https://mersinasmatavan.com/asma-tavan-modelleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

4) Banyo Seramikleri Nasıl Olmalı
Banyonuzun ve wc nizin vazgeçilmezi seramikleridir. Zemin seramiklerinizi döşemesini yaptırmadan önce gidere doğru meilli bir eğim vermeniz gerekmektedir. Suyun zeminde birikmemesi gerekmektedir. Biriken su koku ve mikroba sebep olur. Şap ile verilen eğimden sonra zemin seramiklerinin tüm seramik olanların tam banyo ve wc nin ortasına gelmesi gerekmektedir. Parçalar yan taraflara verilmeli ve göze düzgün gelmesi gerekmektedir. Derzlerin birbirini takip etmesi gerekmektedir. Duvar seramikleri ve Zemin seramiklerinin derz bağlantıları aynı ve ya farklı da olabilir. Bu tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

banyo seramik
banyo seramik

5) Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı
Karar veremesek de mecburen bir dekorasyon yaptırmamız gerektiğinin farkındayız. Yaptıracağınız dekorasyondan önce asıl ihtiyacınızı ne karşılıyor bu soruya kesin bir yanıt vermeniz gerekmektedir. Tavanda yaptıracağınız asma tavan ve dekorasyonun su ve nemden etkilenmemesi gerektiğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Görüntü elbette önemli ama ihtiyacınızın görülmesi sizin için daha önemlidir.

Whatsapp ve direk iletişim: 0 533 519 36 57

Banyonuzu ve Evinizin Tadilatını Yeniletmek İsterseniz Bize Ulaşın.
https://mersinasmatavan.com/ev-dekorasyonu Ev Dekorasyonunda Dikkat etmeniz gerekenler. Yorumlarınızı bekliyoruz.

About admin

Check Also

Asma Tavan Niş Modelleri

Asma Tavan Alçıpan Niş Modelleri Evlerinizde ihtiyaçlarını karşılayacak ve evinizin dekorasyonunu tamamlayacak şekilde, tavandan zemine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara