Home / Dekorasyon Fikirleri / banyo dolabı modelleri 2019

banyo dolabı modelleri 2019

Banyo Dolabı

Evimizin vazgeçilmezi banyolarımızın dekorasyonunu süsleyecek ve ihtiyaçlarımızı giderecek olan Banyo Dolapları. Birbirinden şık ve güzel modelleriyle banyolarınızı daha kullanışlı bir hale getiriyor. Suya ve neme dayanıklı olmaları da kullanmamız için ayrı bir alternatif diyebiliriz. Havlu, şampuan vb bakım malzemelerini rahatlıkla koyabileceğimiz ve alandan faydalanabileceğimiz bir dolap elbette işimizi görecektir.
[the_ad_placement id=”icerik”]


Banyo dolabı yaptırmadan önce nasıl bir dolap ihtiyacımızı görür bu sorunun cevabını önce vermemiz gerekmektedir. Banyomuza büyük gelecek ve daraltacak bir dolap kesinlikle ihtiyacımızı karşılamayacaktır. En güzel dolap ihtiyacımızı istediğimiz gibi karşılaması ve banyomuzda bize geniş bir alan bırakması gerekmektedir. Dolap tasarımı yaptırdığınızda istediğiniz yerde ışık bulundurabilirsiniz. Gelin birlikte Banyo Dolabı inceleyelim
1) Banyo Dolap Modelleri
2) Banyo Dolabı Nasıl Olmalı
3) Kullanışlı Banyo Dolapları

Hep birlikte maddeler halinde inceleyelim
1) Banyo Dolap Modelleri
Model olarak oldukça fazladır. İhtiyaçlarımız doğrultusunda sürekli yeni modeller üretilmektedir. Sürgülü, sürgüsüz, raflı, rafsız, aynalı ve aynasız gibi seçenekleriyle modellere ayrılırlar. Oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dar bir banyoya yapılan ufak bir dolap birçok şeyi ortadan kaldırır ve alan yaratmaya yarar. Özellikle kullandığımız bornuz ve havluların vazgeçilmez yeridir Banyo dolapları.
Model olarak ihtiyacınıza göre değişmektedir. Modelden önce siz neye ihtiyacınız var ona karar verin.
yapabilirsiniz.
Banyo Dolabı Yaptırmak İçin Hemen Arayın 0 533 519 36 57
banyo dolabı modelleri
2) Banyo Dolabı Nasıl Olmalı
Dolap almadan önce ve ya yaptırmadan önce Banyo Dolabım nasıl olmalı gibi bir soru sorun kendinize. Bu sorunun cevabını vererek yola çıkın. Kaç gözlü bir dolap ihtiyacınızı görür bunu başta planlamanız gerekmektedir. Raflı olacaksa kaç raf yerleştirmenize karar vermelisiniz. İhtiyacınız doğrultusunda bu soruların cevabını verebilirsiniz. Yaptıracağınız fazla göz ve raflar dolabınızın büyük olmasına ve alan kaplamasına yol açacaktır. İhtiyacınız doğrultusunda banyo dolabınızı yaptırırsanız alandan da faydalanmış olursunuz.
Mümkün oldukça kapaklarını raylı sistem yapın. Kapaklar anlık kapanırsa zamanla menteşelerine zarar verir ve dolap kapağı dökülmeye başlar.
banyo dolap modelleri

3) Kullanışlı Banyo Dolapları
Banyo dolabının kullanışlı diyebilmemiz için ihtiyacımızı karşılaması gerekmektedir. Ne fazla ne eksik. İhtiyacımıza göre bir dolap kullanışlı bir dolaptır. Sürgülü kapaklı olanları tercih etmenizi öneririm. Sabit olur ve rahatsız etmez. Açıldığında alan daraltmaz. Kapakların özerine sabit ve ya desenli aynalar da koyabilirsiniz. Dolap üstünü led ve spot ışıklarıyla süsleyip aydınlatabilirsiniz. Gece dolap içini tam görmek istiyorum diyorsanız sensörlü led ve ya spot içeride kullanabilirsiniz. Açtığınızda hareket duyarlı olduğu için ışık yanmaya başlar. Kapattığınızda hareket algılamadığı için ışık kendiliğinden söner.

Ev Dekorasyonunda Dikkat etmeniz gerekenler için ziyaret et.
https://mersinasmatavan.com/ev-dekorasyonu  Yorumlarınızı bekliyoruz.

bayo dolabı 2019

Hayatınızı Kolaylaştıracak Dekorsyon Fikirleri İçin  https://mersinasmatavan.com/dekorasyon-fikirleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

villa dizayn

İnanılmaz Güzel Evler

Var Olduğuna İnanamayacağınız evler Hayallerimizin ötesinde ve var olduğuna inanamayacağımız huzur veren evler. Konuyu okurken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara