Home / Asma Tavan Modelleri / Asma Tavan Tv Ünitesi

Asma Tavan Tv Ünitesi

Asma Tavan Tv Ünite Modelleri
Evlerimizin vazgeçilmezi ve evlerimize renk katan asma tavan modellerinden birisi de Tv Üniteleridir. Televizyon ve süs eşyaları için oldukça kullanışlı ve görüntüsü mükemmel bir çalışma diyebiliriz. Mobilya ile yaptıracağınız Tv Üniteleri oldukça maliyetli ve her model yapılamamaktadır.  Asma Tavan Alçıpan ile modelleri tamamen sınırsız ve sizin hayal ettiğiniz gibidir. Evinize iş yerinize duvar ebatına göre özel Asma Tavan Tv Ünite Modelleri yapabiliriz. Dışarıdan aldığınız Tv Ünitelerine göre evinizi ayarlamayın. Evinize göre özel Asma Tavan Tv Üniteleri Tasarlayın.

      Alçıpan Asma Tavan Tv Ünitesi Yapılırken Nelere Dikkat edilmeli

  1. Asma Tavan Tv Ünitesi Nasıl Olmalı
  2. Tv Ünite Şekli Nasıl Olmalı
  3. Tv Ünite Zemini Nasıl Olmalıdır
  4. Tv Ünitesi Ne Renk Olmalıdır.

Maddeler Halinde Birlikte İnceleyelim

1) Asma Tavan Tv Ünitesi Nasıl Olmalı

Asma Tavan desen tv ünitesi

Tv ünitesini yapacağınız yerin en ve boy ölçüleri oldukça Önemlidir. Yapacağınız çalışmanın öncelikle nasıl ihtiyacınızı karşılayacağını önceden planlamanız gerekmektedir. Oldukça kullanışlı ve ihtiyacınızı karşılaması gerekmektedir. Bir tv ünitesinin olmzsa olmazı elbette raflarıdır. Bu raflar az ve ya çokluğu size kalmıştır. Kumanda, oyun konsolu, süs eşyaları,resim, Film cdleri vb gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz raflar ile birlikte bir tasarım hayal edebilirsiniz.

2) Tv Ünite Şekli Nasıl Olmalı
3d tv ünitesi

Bir tv ünitesi yaptırmak istediğinizde görüntüden önce işinizi ne kadar görür ve siz bundan ne kadar faydalanabilirsiniz. Bunları bilmeniz gerekmektedir. Sadece görüntüsü ve şekli güzel diye yaptırırsanız istediğiniz gibi kullanamazsınız. Yaptıracağınız yerin en ve boy ölçüleri çok önemlidir. Ne çok büyük ne de çok küçük yapılmamalıdır. Göze hitap edecek ve ihtiyacınızı tamamen karşılayacak bit Tv Ünitesi yaptırmanızı Öneririm.
Tv Ünitesi Yaptırmak için Hemen Ara 0 533 519 36 57 Fiyat Alın.

3) Tv Ünite Zemini Nasıl Olmalıdır
kare tv ünitesi

Yapacağınız Tv Ünitesinin temiz ve göze hoş görünmesi için öncelikle zeminin tamamen alçısının yapılmış ve bitmiş olması gerekmektedir. Asma Tavan Tv Ünitesi Yapıldıktan sonra Zemin temiz yapılamayabilir. Alçı Ustasının Kullanacağı Çelik mala çizgi bırakabilir. Asma Tavan Çalışması Yapılmadan önce Zeminin kaba,karışık ve saten alçı uygulamasının bitirilmesi daha iyi bir Tv Ünitesinin ortaya çıkacağının göstergesidir.

Tv Ünitesi Ne Renk Olmalıdır.

Tv Ünitesi Alçıpan ve Alçı uygulaması bittikten sonra en zor karar verilen yere geldik diyebiliriz. Tv Ünite renkleri seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Duvar rengi ve tavan rengi göz önünde bulundurulmalıdır. Duvarınız Açık renk ise Tv Ünitenizi bir kod daha mat yapabilirsiniz. Gözü yormayacak ve rahatsız etmeyecek bir renk tonu seçmeniz gerekmektedir. Tv izlerken gözünüzü almaması gereken bir renk tonu sizi rahatsız etmeyecektir.

Tv Ünitesi ve Ev Dekorasyonu için https://mersinasmatavan.com/ev-dekorasyonu/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Evinizin Tadilat ve Dekorasyonunu Yaptırmak İçin
Whatsapp ve direk iletişim: 0 533 519 36 57

About admin

Check Also

taşyunü plastik modelleri

Taşyünü asma tavan

Taşyünü asma tavan Taşyunu Ustası. Taşyünü Asma Tavan Nasıl Yapılır. Taşyunu Asma Tavan Paneli ve …

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara