Home » Asma Tavan Modelleri » Asma tavan Yatak Odası Modeli

Asma tavan Yatak Odası Modeli

Yatak Odası Asma Tavan Modeli

Evlerimizin vazgeçilmezi olan Asma Tavan dekorasyon işleri hemen hemen her alanda kullanıyoruz. Özellikler Asma tavan Yatak Odası Modeli seçerken büyük titizlik ile araştırıp çizip yapıyoruz. Yatak odalarında birbirinden farklı Asma Tavan Modelleri bulunmaktadır ve bu modellerin kesinlikle herhangi bir sınırlaması yoktur.

Yaptığımız bir yatak odasının aşama aşama ilerleyişini sizlere anlatacağım.

asmatavan fiyatları

asmatavan fiyatları

Öncelikle Asma Tavan Modelinin yapılacağı alanı ölçerek işe başlıyoruz. Örneğin bu projemizde dubar uzunluğu 4m2 ve yükseklik 1.65
İşe başlamadan önce modelimizi çizip hesaplamamızı yaptık. Tavana yapılacak şeklin ölçülerini alıp her birinin yerini çizdik ve profillerini döşedik.
Tavanda yapılan projenin en ve boy ölçüleri alındı. Dış tarafa gizli ışık payı vererek projeye başladık. Genişlik 30 cm ayarladık ve dış gizli ışık bandını 10 cm vererek alçıpan montalamasını uyguladık.

yatak başı asmatavan

yatak başı asmatavan

Duvarda yapılan alçıpan modeli tavan ile aynı simetrikte ayarlandı. genişlik 40 cm verildi ve iç taraf gizli ışık için 10 cm pay verildi.dış tarafa da 10 cm gizli ışık payı verildi. Spot için 20 cm alan bırakıldı. Led kablolarını çekip yerlerini ayarlandı.

yatak odası asmatavan

Yapılan alçıpan proje üzerine Kusursuz bir işçilik ile köşebent, file ve derz bantları çekildi ve bir süre sonra alçı işleri yapıldı ve boya aşaması ile sonlandırıldı.
mersin dekorasyon, mersin dekorasyon firmaları, mersin dekorasyon işleri, mersin tamir tamirat, mersin dekorasyon ustaları, mersin inşaat işleri, mersin dekorasyon firma rehberi, mersin komple tadilat, mersin anahtar teslimi inşaat, mersin boya firmaları, mersin seramik, mersin asma tavan, mersin taş yünü, mersin metal tavan, mersin pvc tavan, mersin alçı dekorasyon, mersin ev dekorasyon, mersin boya ustası, mersin asma tavan ustası, mersin duvar kağıdı, mersin ev boyama ustası, mersin asma tavan ustası, mersin alçı ustası

Bu yaptığımız azmatavan çalışmasını artificial grass şirketine yaptık

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*